1. SKL

Novice

Znova boljši od Triglava

objavljeno 21.4.2021, kategorija: člani

Košarkarji Šentjurja, ki se bodo v četrtfinale končnice državnega prvenstva podali iz prvega mesta lige za obstanek, se nocoj veselijo nove zmage. V domači dvorani so Šentjurčani s 74:64 premagali kranjski Triglav.

Šentjur - Triglav 74:64 (17:14, 20:17, 21:14, 16:19)

Šentjur: Habat 6, Špan 13, Đapa 17, Samac 2, Ledl 8, Tabak 7, Ahmedović 21.

Igralci iz Šentjurja so se po zmagi nad Kranjčani utrdili na prvem mestu v Ligi za obstanek in imajo šest točk več od najbližjih zasledovalcev s Polzele, že pred časom pa so si zagotovili 7. mesto in nastop v četrtfinalu lige Nova KBM.

V prvi polovici tekme je bilo razmerje na parketu dokaj izenačeno, v drugi pa so na parketu zagospodarili izbranci domačega trenerja Aleša Pipana. V 29. minuti so si priigrali 15 točk naskoka (56:41), ki pa se je v 35. minuti več kot prepolovila (64:58). V prelomnih trenutkih dvoboja so gostitelji znova zaigrali nekoliko bolje in zasluženo zmagali.

Po tekmi smo se pogovarjali s trenerjem Alešem Pipanom ter košarkarjem Emirjem Ahmedovićem. Video izjavi si lahko ogledate na Facebook in Instagram profilu KK Šentjur.

Tajfun Planina Intercom Celje Telekom Slovenije Gostišče in prenočišča Bohorč Štajerski val Radio Rogla Šentjurske novice Mastroj Zavarovalnica Triglav, d.d. ADEPO Trgovine KEA AHAC DOMGRAD Energojug Hidrosvet Kladnik Protect trade Studio LIST TOMGRAD Gorenjska banka MSSOL investicije VOC - gradimo življenje

©2003-2021 KK Šentjur. Vse pravice pridržane.