1. SKL

Novice

V Kranju do zmage z dvajsetimi točkami naskoka

objavljeno 18.4.2021, kategorija: člani

Zmaga! Šentjurčani se v Kranju veselijo zmage proti Triglavu. Gostitelje so premagali s 84:64.

Triglav - Šentjur 64:84 (24:21, 13:21, 12:26, 15:16)

Šentjur: Špan in Đapa 17 točk, Držić 13, Ledl 9, Nemanič 8, Samac in Ahmedović 6, Sagadin in Habat 4, Gunzek, Tabak.

Šentjur je po dveh uvodnih porazih v ligi za obstanek vknjižil četrto zaporedno zmago in bo v četrtfinale lige Nova KBM vstopil kot sedmouvrščena ekipa. Triglav je uspešno pariral gostom le v prvi četrtini, nato pa so igralci iz Šentjurja pokazali, da so v tem trenutku občutno močnejša ekipa od Gorenjcev. Ker je bila tekma ob koncu tretje četrtine praktično odločena, sta oba trenerja ponudila priložnost za igro vsem igralcem. Pohvaliti velja celotno ekipo Šentjurja, ki je iz igre zadevala s 60% natančnostjo, za tri točke je bila uspešna 48%, nesebično igro pa je kronala s kar petindvajsetimi podajami.

Moštvo trenerja Aleša Pipana do konca drugega dela sezone čakajo še tri tekme. V sredo bodo Šentjurčani gostili današnjega nasprotnika. Kranjski Triglav.

Tajfun Planina Intercom Celje Telekom Slovenije Gostišče in prenočišča Bohorč Štajerski val Radio Rogla Šentjurske novice Mastroj Zavarovalnica Triglav, d.d. ADEPO Trgovine KEA AHAC DOMGRAD Energojug Hidrosvet Kladnik Protect trade Studio LIST TOMGRAD Gorenjska banka MSSOL investicije VOC - gradimo življenje

©2003-2021 KK Šentjur. Vse pravice pridržane.