1. SKL

Novice

Šentjurčani boljši od Laščanov

objavljeno 21.3.2021, kategorija: člani

Šentjurski košarkarji se veselijo nove zmage. V domači dvorani je moštvo trenerja Aleša Pipana s 74:67 premagalo laški Zlatorog in posledično na prvem mestu lestvice za obstanek, na poti do četrtfinala, še dodatno izboljšalo sam položaj.

Šentur - Zlatorog 74:67 (32:17, 10:19, 14:18, 18:13)

Šentjur: Tabak 6 točk, Đapa 11, Mitrović 20, Samac 7, Ledl 8, Nemanič 11, Ahmedović 11.

Šentjur strumno koraka proti 7. mestu po dveh delih tekmovanja v Ligi Nova KBM. Tokrat so domači premagali goste iz Laškega. Prvo četrtino so bili domači v napadu zelo razpoloženi, saj so si z 32 doseženimi točkami priigrali kar 15 točk prednosti. A so se v drugi četrtini igralci iz Laškega pobrali in domači zasedbi dovolili le 10 doseženih točk in na odmor odšli z znosnimi 6 točkami zaostanka. V tretji četrtini je tekma postala rezultatsko še bolj napeta, saj so igralci Šentjurja v zadnji del igre odnesli le dve točki prednosti. V zadnji četrtini pa so domačini le strnili svoje vrste in v večini tega dela igre držali med štiri in osem točk prednosti, na koncu pa se je razlika ustavila pri sedmih.

Šentjurčane v soboto čaka gostovanje pri Hopsih, na Polzeli.

Na uradnem Facebook profilu našega kluba, pa si lahko ogledate video izjavi trenerja Aleša Pipana in košarkarja Roka Nemaniča, ki sta spregovorila po tekmi z Zlatorogom.

Tajfun Planina Intercom Celje Telekom Slovenije Gostišče in prenočišča Bohorč Štajerski val Radio Rogla Šentjurske novice Mastroj Zavarovalnica Triglav, d.d. ADEPO Trgovine KEA AHAC DOMGRAD Energojug Hidrosvet Kladnik Protect trade Studio LIST TOMGRAD Gorenjska banka MSSOL investicije VOC - gradimo življenje

©2003-2021 KK Šentjur. Vse pravice pridržane.