Novice

V Šenčurju sta se ekipi štirinajstkrat izmenjali v vodstvu

objavljeno 12.1.2021, kategorija: člani

V soboto prva domača tekma v letu 2021

Na gostovanju v Šenčurju rezultatsko žal ni steklo. Gostitelji so po vodstvu Šentjurja v drugem polčasu, rezultat uspeli preobrniti in na koncu zmagati z 90:83. Naši košarkarji bodo imeli novo priložnost za zmago v soboto, ko bodo v domači dvorani gostili kranjski Triglav.

Gorenjska gradbena družba Šenčur - Šentjur 87:59 (26:20, 17:20, 24:22, 23:21)

Šentjur: Habat 9, Špan 13, Tabak 3, Đapa 14, Mitrović 3, Samac 15, Ledl 4, Nemanič 10, Ahmedović 12.

Gorenjci so do odločilne prednosti prišli v zadnji četrtini, ko sopovedli z dvomestno prednostjo (77:67). Pred tem sta se ekipi štirinajstkrat izmenjali v vodstvu, rezultat pa je bil osemkrat izenačen.

Pri Šentjurju je imelo pet igralcev dvomestno število točk, največ Domagoj Samac - 15 točk, 9 skokov.

Šentjur do konca prvega dela sezone državnega prvenstva čakajo še tri tekme. Prva v soboto, ko bo v dvorani Hruševec gostoval kranjski Triglav.

Tajfun Planina Intercom Celje Telekom Slovenije Gostišče in prenočišča Bohorč Štajerski val Radio Rogla Šentjurske novice Mastroj Zavarovalnica Triglav, d.d. ADEPO Trgovine KEA AHAC DOMGRAD Energojug Hidrosvet Kladnik Protect trade Studio LIST TOMGRAD Gorenjska banka MSSOL investicije VOC - gradimo življenje

©2003-2021 KK Šentjur. Vse pravice pridržane.