Novice

Šentjurčani do druge prvenstvene zmage

objavljeno 25.10.2020, kategorija: člani

V domači dvorani boljši od Šenčurja

Košarkarji Šentjurja so se v 5. krogu državnega prvenstva razveselili druge letošnje zmage. Po Zlatorogu so premagali še Šenčur. Pred praznimi dvoranami domačega Hruševca so goste premagali z 82:70.

Šentjur - Šenčur 82:70 (29:16, 10:22, 18:18, 25:14); Habat 7 točk, Špan 16, Tabak 6, Đapa 17, Samac 15, Mitrović 5, Ledl 8, Ahmedović 8; Strmčnik 14.

Košarkarji Šentjurja ostajajo neporaženi na domačem parketu. Čeprav gostje niso niti enkrat vodili, so bili večino drugega dela tik za petami gostiteljem, ki so odločilni pobeg naredili v zadnjih petih minutah. Od rezultata 67:66 so dosegli delni izid 9:0 in slabe tri minute pred koncem povedli s 76:66. Piko na i za neulovljivo vodstvo je postavil prvi strelec tekme Dalibor Đapa s svojo četrto trojko iz šestih poskusov.

Šentjur bo v 6. krogu gostoval pri Triglavu, v Kranju. Tekma bo odigrana v soboto, 31. oktobra, ob 20. uri.

Tajfun Planina Intercom Celje Telekom Slovenije Gostišče in prenočišča Bohorč Štajerski val Radio Rogla Šentjurske novice Mastroj Zavarovalnica Triglav, d.d. ADEPO Trgovine KEA AHAC DOMGRAD Energojug Hidrosvet Kladnik Protect trade Studio LIST TOMGRAD Gorenjska banka MSSOL investicije VOC - gradimo življenje

©2003-2020 KK Šentjur. Vse pravice pridržane.