ŠD Planina, 14. 11. 2020 ob 18.00, 1. SKL

Triglav : KK Šentjur
62 : 80

Uspešnejši od Triglava

Moštvo Šentjurja se je v Kranju razveselilo tretje letošnje zmage. Varovanci trenerja Aleša Pipana so domači Triglav v zaostali tekmi 6. kroga državnega prvenstva premagali z 80:62.

Triglav - Šentjur 62:80 (11:27, 12:26, 24:10, 15:17); Špan 19 točk, Đapa17, Ahmedović 14, Ledl 13, Mitrović 8, Držić 3, Habat, Samac in Hadziselimović 2.

Šentjurčani so odlično odigrali prvih dvajset minut. Uvodno četrtino so dobili za 16 točk, drugo za 14. Ob polčasu so posledično vodili za okroglih 30. Trener Aleš Pipan je po srečanju dejal, da je bil to bržkone najboljši uvodni polčas v letošnji sezoni. In resnično je bil. Naši košarkarji so dobesedno leteli po parketu. V nadaljevanju so nekoliko popustili, ko je bilo težko za pričakovati, da bodo vseskozi igrali na takšnem nivojo. Kljub temu zmaga prav nikoli ni bila pod vprašajem.

Šentjurčani bodo prihodnjo soboto (18.00), 21. novembra, v 9. krogu državnega prvenstva, gostili Hopse.

Tajfun Planina Intercom Celje Telekom Slovenije Gostišče in prenočišča Bohorč Štajerski val Radio Rogla Šentjurske novice Mastroj Zavarovalnica Triglav, d.d. ADEPO Trgovine KEA AHAC DOMGRAD Energojug Hidrosvet Kladnik Protect trade Studio LIST TOMGRAD Gorenjska banka MSSOL investicije VOC - gradimo življenje

©2003-2020 KK Šentjur. Vse pravice pridržane.