Šentjur, 10. 2. 2020 ob 18.00, Pokal Spar

KK Šentjur : KK Helios Suns
60 : 67

Domžalčani s prednostjo pred povratno tekmo

V prvi tekmi četrtfinala pokalnega tekmovanja so domžalski košarkarji v Hruševcu prišli do prednosti.

Na začetku srečanja sta se ekipi zaporedoma izmenjevali v vodstvu, potem pa so gostje ušli na 8:16.

Domači so s košem Jerneja Ledla v 14. minuti povedli 27:24, gostje pa so na glavni odmor odšli s prednostjo štirih točk.

Malo pred koncem tretje periode sta bili ekipi poravnani na 48, v zadnjem delu pa so barvarji prešli v prednost, predvsem na rovaš le 9 točk Šentjurja v zadnji četrtini.

Domačim je uspelo kar 6-krat blokirati met gostujočih igralcev.

Povratna tekma v Domžalah bo v sredo, 12. februarja, ob 19. uri. Skupni zmagovalec se bo v polfinalu na zaključnem turnirju na ljubljanskem Kodeljevem pomeril z zmagovalcem para Rogaška/Koper Primorska.

*foto: Marjan Marić

Tajfun Planina Intercom Celje Telekom Slovenije Gostišče in prenočišča Bohorč Štajerski val Radio Rogla Šentjurske novice Mastroj Zavarovalnica Triglav, d.d. ADEPO Trgovine KEA AHAC DOMGRAD Energojug Hidrosvet Kladnik Protect trade Studio LIST TOMGRAD Gorenjska banka MSSOL investicije VOC - gradimo življenje

©2003-2020 KK Šentjur. Vse pravice pridržane.