Šentjur, 22. 10. 2019 ob 18.00, Pokal Spar

KK Šentjur : KK Vojnik
111 : 50

V 4. krog pokala s +103

Tudi na povratni pokalni tekmi šentjurski košarkarji s tretjeligašem iz Vojnika niso imeli težjega dela.

Prvih nekaj minut sta se ekipo izmenjevali v vodstvu, potem pa so domači v Hruševcu vsilili svoj ritem, točkovno pa je na začetku prednjačil Jernej Ledl.

Najbolj so domači grizli v v drugi četrtini, ko so se prižgale dodatne luči in dosegli kar 38 točk.

V tretji četrtini sta bili ekipi poravnani, v zadnji pa je prvoligaška zasedba upravičila svoj status, priložnost pa so dobro izkoristili tudi fantje z manj izkušnjami.

Za stotico je poskrbel Ivan Držić, domači pa so skupno vpisali 12 trojk in približno toliko zabijanj.

Dvomestniki: Ahmedović 26, Gunzek 17, Držić 16, Ledl 13, Tabak 11,..

V 4. krog Pokala Spar je Šentjur napredoval s skupnim izidom 211:108. Dodajmo, da je bila gostujoča ekipa delno šentjursko obarvana, saj je kapetan Vojnika Boštjan Zorko, iz naših krajev pa izvira tudi oče Staša Kalajdžiskega.

V soboto, 26. oktobra, je ob 19. uri na sporedu ligaško gostovanje v Laškem.

*foto: Marjan Marić

Tajfun Planina Intercom Celje Telekom Slovenije Gostišče in prenočišča Bohorč Štajerski val Radio Rogla Šentjurske novice Mastroj Zavarovalnica Triglav, d.d. ADEPO Trgovine KEA AHAC DOMGRAD Energojug Hidrosvet Kladnik Protect trade Studio LIST TOMGRAD Gorenjska banka MSSOL investicije VOC - gradimo življenje

©2003-2019 KK Šentjur. Vse pravice pridržane.