ŠD Bonifika, 22. 1. 2020 ob 18.00, Liga Nova KBM

Koper Primorska : KK Šentjur
82 : 66

Na Primorskem brez presenečenja

Na najbolj oddaljenem gostovanju so Šentjurčani začeli solidno in v prvi četrtini parirali državnim prvakom.

Ti so se v drugem kvartalu oddaljili in polčas dobili za 12 točk.

Gostje so se v tretji četrtini rahlo približali, še bolj pa jim je to uspelo v zadnji periodi. V 32. minuti je Haynes zadel za 61:56. Sledil je nov nalet domačih, ki so razliko povišali na končnih 16.

Dvomestniki: Čebašek 18, Rebec 12 in Pešić 10.

V sredo, 29. januarja, bo ob 18. uri v Hruševcu zadnja tekma rednega dela lige, in sicer v goste prihaja Krka.

*foto: zajem zaslona

Tajfun Planina Intercom Celje Telekom Slovenije Gostišče in prenočišča Bohorč Štajerski val Radio Rogla Šentjurske novice Mastroj Zavarovalnica Triglav, d.d. ADEPO Trgovine KEA AHAC DOMGRAD Energojug Hidrosvet Kladnik Protect trade Studio LIST TOMGRAD Gorenjska banka MSSOL investicije VOC - gradimo življenje

©2003-2020 KK Šentjur. Vse pravice pridržane.