Rogaška : KK Šentjur
83 : 70

S Slatinčani 10. zaporedni poraz

Šentjurčani so v Rogaško Slatino odpotovali brez Aleksandra Vlahovića, ki bo sezono nadaljeval na Slovaškem.

Gsotje so dobro začeli in v prvi četrtini povedli za 7 točk, ob koncu prvega kvartala pa sta bili ekipi skupaj. Še v 14. minuti je Šentjur vodil za točko, potem pa je domača vrsta do konca polčasa dosegla delni izid 19:2.

Tretjo četrtino so dobili gostje za 6 točk, v zadnjih 10 minutah pa se niso mogli spustiti pod dvomestni zaostanek. S tem se nadaljuje tudi neugodna tradicija v medsebojnih srečanjih.

Dvomestniki: Pešić 22, Čebašek in Haynes 12, ...

V soboto, 18. januarja, bo v Hruševcu ob 19. uri tekma s Podčetrtani. Tekma z ekipo, ki bo prav tako sodelovali v ligi za obstanek, bo štela dvojno.

*foto: KK Rogaška

Tajfun Planina Intercom Celje Telekom Slovenije Gostišče in prenočišča Bohorč Štajerski val Radio Rogla Šentjurske novice Mastroj Zavarovalnica Triglav, d.d. ADEPO Trgovine KEA AHAC DOMGRAD Energojug Hidrosvet Kladnik Protect trade Studio LIST TOMGRAD Gorenjska banka MSSOL investicije VOC - gradimo življenje

©2003-2020 KK Šentjur. Vse pravice pridržane.