Šenčur, 18. 12. 2018 ob 19.00, Pokal Spar

KK Šenčur Gorenjska gradbena družba : KK Šentjur
74 : 71

Po šenčurski trilogiji domžalska

Šentjurski košarkarji so odigrali še tretjo v seriji tekem s Šenčurjani. Na povratni pokalni tekmi so branili 10 točk s prve tekme, kar se je na koncu izkazalo za dovolj.

Še v 9. minuti je bil izid poravnan na 16, potem pa je do konca prve četrtine Šentjurčanom uspel pobeg za 7 točk.

Gostje so vodili do 16. minute, domačim pa je takrat uspela serija 10 točk. Na polčas so Šenčurjani odšli s prednostjo 5 točk.

Da se lahko ponovi sobotni scenarij z ligaškega obračuna v isti dvorani je nakazovalo dogajanje v tretji četrtini, ko so domači v 24. in 26. minuti povedli za 11. Sledila je serija 8 točk Šentjurja, po 30 minutah pa so domači vodili 59:56.

V zadnjem kvartalu so se znova prebudili gostje, ki so v 36. minuti povedli 61:66. Gorenjci so v 38. minuti znova prešli v vodstvo, a je bil zaostanek prevelik, da bo ogrozil končni uspeh Šentjurja.

V četrfinalu se bo naša ekipa merila z Domžalčani. Tekmi bosta odigrani v tednu pred in po redni prvenstveni tekmi istih ekip, ki bo 12. januarja. V soboto, 22. decembra, je na sporedu ligaška tekma v Rogaški Slatini, kjer se bo tekma začela ob 19. uri.

V tem tednu imamo dve aktivnosti, kjer bodo v središču pozornosti člani našega podmladka.

Sreda, 19. december, od 18.30, Mestni trg - šotor: - druženje s člani Košarkarskega kluba Šentjur in spretnostne igre z žogo, - za najmlajše bodo od 17.15 na voljo lutkarije!

Četrtek, 20. december, ob 15.30, športna dvorana OŠ Hruševec Šentjur: - tekme in spretnostne igre za vse mlajše kategorije in šole košarke ter "visoki obisk" okoli 18.00 ure.

Vabljeni vsi podporniki šentjurske košarke!

*foto: KKŠGGD

©2003-2019 KK Šentjur. Vse pravice pridržane.