Šentjur, 10. 10. 2017 ob 18.00, Helios Alpe Adria Cup

KK Šentjur : MBK Rieker COM-therm Komárno
81 : 67

Na povratni tekmi s Komarnim nadoknadili zaostanek

Skoraj mesec dni po uvodni tekmi v Pokalu Helios Alpe Jadran so se šentjurski košarkarji znova pomerili z vrsto iz slovaškega Komarnega.

Začetek je bil sanjski, saj je Šentjur povedel z 12:0, po prvi četrtini pa je domača vrsta vodila za 13 točk.

Domača zasedba je v drugi četrtini uspela ohraniti pobudo in prvi polčas prav tako dobila za 13 točk.

Na veselje domačih privržencev je Šentjur odlično začel drugi polčas in povečeval prednost, ki je po 30 minutah znašala 22 točk.

Še v 36. minuti je domača ekipa vodila za 22, potem pa so sledile slabe domače minute in gostujoča serija 13 točk. Na koncu je domačim uspelo zmagati z višjo razliko kot je znašal poraz na Slovaškem.
Dvomestni so bili: Popadić 18, Maček 15, Williams 14 in Gabrovšek 13 točk.

Fotogalerija (klik!)

V soboto, 14. oktobra, je ob 19.00 na sporedu tekma državnega prvenstva s KK Helios Suns.

*foto: Kvirina Martina Zupanc