Šenčur, 16. 2. 2016 ob 20.00, Pokal Spar

KK Šenčur Gorenjska gradbena družba : KK Šentjur
59 : 83

Na prvi pokalni tekmi s Šenčurjani prepričljivi

Košarkarji Tajfuna so na prvi četrtfinalni tekmi na gostovanju na Gorenjskem, kjer so imeli tudi glasno navijaško podporo, vknjižili visoko zmago.

Gostitelji so sicer začeli z zanje obetavnih 8:2 in 18:11, gostje pa so prvič izenačili in povedli v 13. minuti. Ekipi sta bili skupaj do sredine druge četrtine, potem pa so gostje prevzeli niti igre v svoje roke in ob polčasu vodili za 9 točk.

Prednost je do 38. minute narasla na 30 točk, domači pa so v zadnje pol minute nekoliko ublažili poraz.

Sandi Čebular je vpisal 17 točk, Tomaž Bolčina 15, ...

Dejan Mihevc
, trener Tajfuna:
"Čestitke fantom za korektno odigran prvi polčas četrtfinala Pokala Spar. Ključno je bilo, da smo skoraj vseh 40 minut kazali pravi pristop v obrambi. Ekipi iz Šenčurja smo vsilili naš ritem igre. Upam in verjamem, da bo tako tudi jutri. Potrebno se je dobro regenerirati in pripraviti na drugo tekmo."

Povratno srečanje bo na vrsti že v sredo, 17. 2., in sicer ob 18.00 v šentjurskem Hruševcu.

Vabljeni na prvo domačo tekmo v hruševski dvorani po osvojitvi naslova državnih prvakov!

Med odmori bodo nastopile članice plesne skupine Connexion celjskega Plesnega vala.

Na razpolago bodo tudi izdelki iz naše osvežene navijaške trgovine

Preko spleta in na prodajnih mestih našega partnerja Mojekarte.si (servici Petrol in OMV, večji Mercator centri, ...) je moč kupiti vstopnice v predprodaji. Izkoristite lahko tudi dodatno promocijsko kodo, ki se glasi radimamtajfun (napisano skupaj in z malimi črkami!), ki prinese dodatna 2 € popusta za odrasle in 1 € za otroke. Časovna omejitev za predprodajne cene je dan pred tekmo, za redne cene pa na dan tekme.

V predprodaji je tudi paket vstopnic za tekme v športni dvorani Hruševec, ki vključuje pokalno tekmo, tekme v ligi za prvaka in četrtfinalno tekmo končnice. V tem primeru veljajo redne cene paketov.

Zmagovalec v skupnem seštevku se bo v polfinalu pomeril z zmagovalcem para Helios Suns/Krka. Tekma bo v petek, 19. 2., ob 18:15 v ljubljanskem Tivoliju.